O nas

Grafik przyjęć: Poradnia “Wojnów”
Dr Lidia Chwesiuk Lek. stom. Lidia Chwesiuk

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem i jednocześnie szef zespołu naszej poradni. Uniwersytet Medyczny ukończyła w 1978r., następnie zdobyła specjalizację w Stomatologii Ogólnej oraz Stomatologii Zachowawczej. Szczególnym zainteresowaniem darzy również protetykę stomatologiczną. Ukończyła liczne kursy doskonalące, w tym szkolenia dotyczące odbudowy kompozytowej z wykorzystaniem włókien szklanych oraz łączenia technik zachowawczych i protetycznych w maskowaniu niedoskonałości estetycznych zębów. Znana z bardzo dobrego podejścia do dzieci.  Prywatnie pogodna, uśmiechnięta i cierpliwa.

Dr Magdalena Chwesiuk Lek. stom. Magdalena Chwesiuk

Pasjonuje się stomatologią, a jej ulubioną dziedziną jest stomatologia estetyczna. Leczy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ukończyła wiele kursów doskonalących umiejętności i poszerzających wiedzę na temat nowoczesnej protetyki stomatologicznej, leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego i estetyki w stomatologii. Zna najnowsze trendy w technikach wybielania zębów i protetyce małoinwazyjnej, wykonuje licówki, korony, mosty i odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem endokoron.

Dr Agnieszka Jasnos Lek. stom. Agnieszka Jasnos

Interesuje się wieloma dziedzinami stomatologii, w codziennej praktyce zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, leczeniem dzieci i protetyką stomatologiczną. Przykłada dużą uwagę do diagnostyki w leczeniu i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach zawodowych. Odznacza się bardzo dobrym podejściem do pacjentów, dlatego na wizyty chętnie umawiają się całe rodziny. Pracuje w obu oddziałach naszej poradni. Prywatnie czyta dużo książek i lubi spacery po Wrocławiu.

Dr Anna Kołtowska Lek. stom. Anna Kołtowska – specjalista ortodoncji

Od wielu lat zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Po wstępnej konsultacji z wykorzystaniem zdjęć pantomograficznych, zgodnie z postawioną diagnozą zleca aparaty ruchome, stałe metalowe oraz estetyczne – porcelanowe. Szczególny nacisk kładzie na leczenie bez konieczności zbędnych ekstrakcji zębów.

Dr. n. med. Paweł Kubasiewicz – specjalista chirurgii stomatologicznej

Lekarz stomatolog, od ponad dziesięciu lat zajmuję się wyłącznie chirurgią stomatologiczną i implantologią. W latach 2007-2012 pracował i odbywał specjalizację w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2012 zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej. W tym samym roku obronił doktorat z nauk medycznych, którego tematyka poruszała problemy osteointegracji implantów. Od 2008 roku jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbył wiele staży w zagranicznych ośrodkach naukowych (m.in. czterokrotny pobyt w Niemczech na Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie). Autor wielu artykułów naukowych, w karierze specjalistycznejprzeprowadził ponad 1000 zakończonych sukcesem zabiegów z zakresu implantologii.

 

Poradnia “Wojnów”

Lidia Chwesiuk


Dzień tygodniaGodziny przyjęć
Poniedziałek8:00 - 13:00
Wtorek-
Środa8:00 - 12:00
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek-

Magdalena Chwesiuk


Dzień tygodniaGodziny przyjęć
Poniedziałek-
Wtorek13:00 - 20:00
Środa13:00 - 20:00
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek-

Agnieszka Jasnos


Dzień tygodniaGodziny przyjęć
Poniedziałek-
Wtorek13:00 - 20:00
Środa13:00 - 20:00
Czwartek8:00 - 13:00
Piątek-

Jakub Niewczas


Dzień tygodniaGodziny przyjęć
Poniedziałek8:00 - 13:00
Wtorek13:00 - 20:00
Środa-
Czwartek-
Piątek-

Paweł Kubasiewicz


Dzień tygodniaGodziny przyjęć
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny

Anna Kołtowska


Dzień tygodniaGodziny przyjęć
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny