O nas

Dr Lidia ChwesiukLek. stom. Lidia Chwesiuk

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem i jednocześnie szef zespołu naszej poradni. Uniwersytet Medyczny ukończyła w 1978r., następnie zdobyła specjalizację w Stomatologii Ogólnej oraz Stomatologii Zachowawczej. Szczególnym zainteresowaniem darzy również protetykę stomatologiczną. Ukończyła liczne kursy doskonalące, w tym szkolenia dotyczące odbudowy kompozytowej z wykorzystaniem włókien szklanych oraz łączenia technik zachowawczych i protetycznych w maskowaniu niedoskonałości estetycznych zębów. Znana z bardzo dobrego podejścia do dzieci. Prywatnie pogodna, uśmiechnięta i cierpliwa.

Dr Magdalena ChwesiukLek. stom. Magdalena Chwesiuk

Pasjonuje się stomatologią, a jej ulubioną dziedziną jest stomatologia estetyczna. Leczy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ukończyła wiele kursów doskonalących umiejętności i poszerzających wiedzę na temat nowoczesnej protetyki stomatologicznej, leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego i estetyki w stomatologii. Zna najnowsze trendy w technikach wybielania zębów i protetyce małoinwazyjnej, wykonuje licówki, korony, mosty i odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem endokoron.

Dr Agnieszka JasnosLek. stom. Agnieszka Jasnos

Interesuje się wieloma dziedzinami stomatologii, w codziennej praktyce zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, leczeniem dzieci i protetyką stomatologiczną. Przykłada dużą uwagę do diagnostyki w leczeniu i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach zawodowych. Odznacza się bardzo dobrym podejściem do pacjentów, dlatego na wizyty chętnie umawiają się całe rodziny. Prywatnie czyta dużo książek i lubi spacery po Wrocławiu i podróżowanie po świecie.

Dr Paweł KubasiewiczDr. n. med. Paweł Kubasiewicz

Lekarz stomatolog od ponad dziesięciu lat zajmuję się wyłącznie chirurgią stomatologiczną i implantologią. W latach 2007-2012 pracował i odbywał specjalizację w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2012 zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej. W tym samym roku obronił doktorat z nauk medycznych, którego tematyka poruszała problemy osteointegracji implantów. Od 2008 roku jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbył wiele staży w zagranicznych ośrodkach naukowych (m.in. czterokrotny pobyt w Niemczech na Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie). Autor wielu artykułów naukowych, w karierze specjalistycznej przeprowadził ponad 1000 zakończonych sukcesem zabiegów z zakresu implantologii.

Dr Miłosz DembekLek. stom. Miłosz Dembek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, od ukończenia stażu podyplomowego zajmujący się wyłącznie ortodoncją. Uczestnik licznych krajowych i międzynarodowych sympozjów, szkoleń i warsztatów. Wcześniej wolontariusz pracujący pod okiem doświadczonych specjalistów. Po wstępnej konsultacji i analizie zdjęć rentgenowskich przygotowuje i realizuje indywidualne plany leczenia dzieci i dorosłych z zastosowaniem aparatów zdejmowanych, stałych metalowych oraz estetycznych – szafirowych.

Zofia MarchwińskaLek. dent. Zofia Marchwińska

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2016 roku, interesuje się głównie chirurgią oraz stomatologią estetyczną. Cenie sobie holistyczne podejście do pacjenta. Wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonuje starannie i z troską o dobro pacjenta. Prywatnie lubię żeglować, śpiewać oraz chodzić do kina.

Marta Bogucka

Marta Bogucka

Katarzyna Cygal

Aleksandra Frąckowiak

Aleksandra Frąckowiak